Nový ozón Viper 4 Power kluzák pro Paramotoring, PPG, poháněný padák 36.938,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 24.5.2024 16:26 Typ: Nabízím Kategorie: Padáky Od: Francis Město: Telc

Zmije 4
Viper 4 je naše paramotor soutěžní křídlo určené pouze pro pokročilé piloty. Viper 4 může být použit pro klasické nebo slalomové soutěžní úkoly a je vysoce efektivní a všestranný výkon PPG Wing. Jedná se o evoluci v3, s 3-line design, unplášted linky, a nový profil. V tepelných podmínkách je jeho chování podobné jako u paraglidingového křídla s vynikajícím výstupem a sestupovým výkonem a s progresivní a intuitivní manipulací, která přenáší umírněnou zpětnou vazbu pilotovi.
Zatímco hlavním posláním V3 byl výkon létání, zmije 4 je vhodnější pro dynamickou a slalomovou konkurenci, díky vyšší maximální rychlosti a větší stabilitě v celém rozsahu otáček. Kromě toho, zcela nový stoupací systém zvýšila jak rozsah otáček a rafinované řízení ve zrychleném letu. Nový PK systém je vestavěn do podstupnic a 2D systém řízení s přídavnou řemenicí pro instalaci vlastních modifikací řízení pro soutěž slalom létání.

V4 PK systém spojuje akcelerátor a trim systém na podstupnicích. To dává vyšší maximální rychlost (větší rozsah zrychlení) se stejným množstvím pohybu v urychlovači.

V v4 2D řízení systém, brzda linie a špička řízení (TST) jsou připojeny k hlavní brzdové páky. Tento systém umožňuje pilotovi izolovat ovládání křídla (TST) nebo středu koncové hrany, nebo obojí togethe

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: